PayByNet

Jest to system szybkich przelewów umożliwiający realizacje płatności bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto bankowe sklepu.

Dlaczego warto skorzystać z systemu płatności PayByNet:

  • Szybkość – sklep natychmiast otrzymuje informację o dokonaniu płatności, dzięki czemu może od razu przystąpić do realizacji zamówienia klienta. Transakcja dokonywana jest wprost pomiędzy kupującym a sprzedającym bez udziału pośrednika rozliczającego transakcje.

  • Wygoda – podczas zakupów kupujący jest przekierowany na stronę logowania do system bankowości elektronicznej eBankNet. Na swoim koncie klient zobaczy już wypełnione dane przelewu.

  • Pewność – Usługa PayByNet przy każdym przelewie porównuje rachunek sklepu realizującego transakcję z rachunkiem wprowadzonym do systemu. Dzięki temu płatności za zakupy klientów są zawsze bezpieczne i nigdy nie trafią na inny niż wprowadzony do systemu PayByNet rachunek bankowy.

Jak działa PayByNet?

  • System PayByNet pozwala na przekazanie pieniędzy wprost pomiędzy klientem Banku a sklepem – bez udziału pośrednika rozliczającego transakcję. PayByNey realizuje płatności online przez 24 godziny na dobę, także w wekendy. Dzięki przekazywanej online informacji o wykonanym przez klienta Banku przelewie, sprzedawca towaru lub usługi może szybko przystąpić do realizacji zamówienia.

  • Brak pośredników oznacza, że klient wybierając w sklepie internetowym płatność za pomocą PayByNet zobaczy na swoim koncie w systemie bankowości elektronicznej eBankNet gotowy, wypełniony przelew wprost do sprzedawcy. Pieniądze trafią do sklepu niezwłocznie.

  • Aby dokonać płatności PayByNet w sklepie internetowym klient Banku wskazuje najpierw jako formę płatności PayByNet, a następnie wybiera metodę płatności – karta płatnicza lub przelew. PayByNet automatycznie przekieruje klienta na stronę logowania do systemu bankowości elektronicznej eBankNet. Klient zobaczy już wypełnione dane przelewu.